Радіус: Виключити
Радіус:
km Set radius for geolocation
Пошук

Чи змінять вибори у Британії ставлення до України: думка експерта

Чи змінять вибори у Британії ставлення до України: думка експерта

Дострокові парламентські вибори у Великобританії ніяк не вплинуть на ставлення офіційного Лондона до України. Тому, якщо Росія думає, що зможе використати і вплинути якимось чином на Україну, поки в Британії іде виборча кампанія, вона помиляється. Відданість Британії своїм принципам і партнерам залишається незмінною.
Про це сайту “24” в коментарі розповів директор аналітичного центру “Політика” Микола Давидюк.
Експерт висловив сумнів, що вибори в політичному сенсі паралізують Великобританію. Давидюк нагадав, що при правлінні колишнього прем’єра Девіда Кемерона Великобританія постійно була в режимі виборів – то парламентські, то місцеві, референдум у Шотландії, потім Brexit. На його переконання, під час виборів керівництво Британії не відходить від своїх принципів і поставлених цілей. І не зробить цього і зараз щодо свого союзника України.
При цьому Микола Давидюк вважає, що позитивом є, що саме в ці дні з офіційним візитом у Великобританії перебуває президент Петро Порошенко.
Порошенко і прем’єр Британії Тереза Мей зможуть “звірити годинники” і сформувати спільний план, приміром, на період виборів. Друга мета візиту Порошенка – Мей уже зустрічалася з Дональдом Трампом і частину інформації передасть українському президенту. Тому ця зустріч буде дуже корисною. Тим більше, що Трамп робить ставку в Європі все ж таки на Великобританію, тому що з Німеччиною в США є певні непорозуміння, – зазначає політолог.
Крім того, як наголосив Микола Давидюк, Україна і Великобританія можуть досить продуктивно співпрацювати у військовій сфері. Приміром, робити один одному замовлення на високотехнологічну зброю. В оборонній сфері Україна входить у десятку світових лідерів. Це також може бути обмін військовим досвідом, адже Україна може передавати Британії інформацію про сучасні методи ведення гібридної війни..
Джерело Телеканал новини «24»

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені