Радіус: Виключити
Радіус:
km Set radius for geolocation
Пошук

Кремль продовжує готуватись до повномасштабної війни, – тривожна заява Турчинова

Кремль продовжує готуватись до повномасштабної війни, – тривожна заява Турчинова

Росія не хоче миру з Україною, оскільки сприймає її як пряму загрозу виживання путінського режиму.
Про це секретар РНБО Олександр Турчинов сказав під час свого виступу на відкритті програми Стратегічне лідерство: сектор без пеки і оборони України.
Турчинов наголосив, що вже понад 3 роки триває агресії Кремля проти України, яка змогла зупинити ворога, але сплативши надто дорогу ціну – тисячами життів українців.
Росія не хоче миру і сприймає постання сильної, демократичної, європейської української держави як пряму загрозу виживання путінському режиму. Кремль продовжує готуватись до повномасштабної війни, яка загрожує не тільки Україні, але й іншим державам Центральної і Східної Європи, а також остаточною втратою незалежності країн, які нині перебувають у кремлівській “орбіті”. – наголосив він.
За словами Турчинова, про підготовку Москви до війни свідчить дуже багато чинників. Зокрема, президент Росії Володимир Путін підписав указ, згідно з яким з 1 липня 2017 року буде збільшено чисельність військовослужбовців ЗС РФ до 1,9 мільйона осіб.
“Розширено набір до окремих військових навчальних закладів РФ, курсанти яких залучаються до ведення бойових дій в окремих районах Донецької та Луганської областей. Вже розгорнута наземне угрупування збройних сил Росії, яке включає до 50 тисяч військовослужбовців, не враховуючи бойовиків 1 і 2 армійських корпусів на тимчасово окупованих територіях Донбасу”, – додав секретар РНБО.
Олександр Турчинов підкреслив, що також командування ЗС РФ підтримує в постійній бойовій готовності до застосування угрупування “Північ”, розгорнуте на території окупованого Криму.
На півострові розміщене наступальне озброєння, у тому числі ракети, які можуть нести ядерні боєголовки.
Джерело Телеканал новини «24»

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені