Радіус: Виключити
Радіус:
km Set radius for geolocation
Пошук

Найдорожчі і найдешевші паски-2017

Найдорожчі і найдешевші паски-2017

Джерело Телеканал новини «24»

Аналітики системи Dozorro дослідили, за якою ціною замовники купували паски за кошти платників податків. Проаналізували два десятки найцікавіших закупівель. Виявилося, що ціни різняться – від 20 до 136 гривень за кілограм.
Найдорожчі паски за ціною 136, 94 та 61 гривень за кілограм купили відповідно у Мирнопільський геріатричний будинок-інтернат, Херсонський психоневрологічний будинок-інтернат та Святошинський психоневрологічний інтернат.
У Dozorro нагадали, що перед Великодніми святами у Мінекономіки порахували собівартість випікання паски: вийшло 50-60 грн/кг.
Як визначаються ціни та чим пояснюється така різниця у споживанні? Раціональне пояснення різниці в ціні в 7 разів знайти важко. Можливо, дорожчі паски просто присипають дорогоцінним камінням (в тендерній документації, щоправда, про це не пишуть). Залежності від типу закупівельної процедури не простежується. Чи конкурентна, чи ні – закономірності нема, – відзначили у Dozorro.

Щодо обсягів закупівель пасок у системі ProZorro, то зустрічаються партії і по 675 кг і геть малі – декілька кілограмів. Не обійшлось і без абсурдних договорів. Наприклад, на Хмельниччині знайшли такі “дива надпрозорості”, як звіт про договір на закупівлю пасхальної присипки на суму 30 гривень за 0,5 кілограма, уточнили аналітики.
Джерело Телеканал новини «24»

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені