Радіус: Виключити
Радіус:
km Set radius for geolocation
Пошук

Попри блокаду, Україна продовжує торгувати з “ДНР”, – розповідь жителя Горлівки

Попри блокаду, Україна продовжує торгувати з “ДНР”, – розповідь жителя Горлівки

В окупованій російськими бойовиками Горлівці на Донеччині продаються товари російського, білоруського та, незважаючи на блокаду, навіть українського виробництва, проте місцевих пенсій бракує для ситого життя.
Про це в інтерв’ю “Новой газете” розповів місцевий поет і блогер Єгор Воронов.
За його словами, незважаючи на транспортну блокаду, вантажі продовжують їздити на підконтрольну українській владі територію.
Найбільше вражає те, що з “ДНР” в Україну йдуть товари. Тобто в ту сторону блокади немає. У них продається м’ясна продукція, на якій прямо написано: “Зроблено в ДНР”, – стверджує він.
Воронов зазначив, що крім російських продуктів у Горлівці продаються й товари білоруського виробництва.
“Прилавки завалені білоруськими товарами. Йде така торгова експансія, що часом губишся: текстиль, запчастини, лампочки. Але на все це потрібні гроші, а вони є, м’яко кажучи, не у всіх. Населення міста зараз 190-200 тисяч. Великі підприємства практично не працюють, багато пенсіонерів. Пенсія, яку платять, недостатня, щоб людина сито жила”, – розповів блогер.
На ринку є точки, які спеціалізуються на українській продукції. Є домовленості з українськими військовими про провезенні товарів в обхід блокади. Природно, вони коштують дорожче, – зазначив Воронов.
Джерело Телеканал новини «24»

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені