Ділові люди знають, наскільки цінним є час. На пошук потрібної інформації йдуть години, а іноді і дні. Довідник підприємств Ніжина, який знаходиться зараз перед Вами, допоможе вирішити всі проблеми з пошуком потрібної фірми, товарів або послуг.
Список постійно буде оновлюватись. Ми стежимо, щоб дані, які надала компанія, були завжди актуальними.
Корисним довідник буде не тільки для бізнес-аудиторії. У ньому міститься інформація про компанії, які надають послуги населенню. Вибрати салон краси, ресторан, готель, сервісний центр, медичний заклад та інше можна, скориставшись тематичним рубрикатором. Кожна організація в каталозі віднесена до певного виду діяльності. Ніжин – велике місто, тому крім адреси і телефону на сторінці компанії можна знайти зручну схему проїзду.
Ще на нашому сайті є одна дуже корисна функція. Кожен споживач, який скористався послугою компанії з довідника або купив товар, може поділитися враженнями. Відгук не тільки допомагає висловити слова подяки, або навпаки, вказати на недоліки фірми. Це дає можливість іншим споживачам краще орієнтуватися серед подібних пропозицій.
Для підприємців та бізнесменів ми надаємо унікальну можливість розмістити інформацію про своє підприємство в нашому каталозі самостійно. Вам просто потрібно пройти нескладну реєстрацію , зайти в особистий кабінет і залишити максимум інформації про те, чим займається фірма, як до Вас добратися, сферу діяльності, телефон,сайт. Ви можете самі редагувати всю інформацію, яка знаходиться на сторінці фірми: додавати фотографії, залишати оголошення про акції, знижки, запрошувати до співпраці партнерів.
Детальніше про реєстрацію на сайті і пакетах можна побачити в розділі «реєстрація на сайті» 
Як зареєструватися на сайті і розмістити свої об’єкти на мапі :Скачати

Давайте будувати Ваш бізнес разом!

www.www.nizhyn.in.ua

Новини – це служба автоматичної обробки інформації та систематизації новин. Вся корисна інформація обробляється в режимі реального часу. Багато данних надходять від партнерів служби, в числі яких провідні ЗМІ України. Всі новини автоматично формуються в сюжети. На їх основі і складається картина дня. Відсутня людське втручання в хронологію процесу роботи, що дозволяє створювати сюжети, транслюючи поруч повідомлення з різними висловлюваннями. Слід зазначити, що новини не обмежуються тільки лише текстовою інформацією. Представлені фото, аудіо та відеоматеріали.