Радіус: Виключити
Радіус:
km Set radius for geolocation
Пошук

Хто такий Микола Мартиненко і з якими скандалами він пов’язаний

Хто такий Микола Мартиненко і з якими скандалами він пов’язаний

Джерело Телеканал новини «24»

Детективи Національного антикорупційного бюро затримали колишнього народного депутата Миколу Мартиненка. В яких скандалах і справах він фігурував.
22 грудня 2015 року Верховна Рада з третьої спроби позбавляє депутатського мандата народнофронтівця Миколу Мартиненка на його ж прохання. Цьому передував корупційний скандал. У грудні 2014 стало відомо, що прокуратура Швейцарії розслідувала отримання Мартиненком хабара від компанії Шкода JS, яка займається атомним машинобудуванням.
Ця компанія отримала у 2013 замовлення від Енергоатому на обладнання для трьох електростанцій. А Мартиненко тоді очолював парламентський комітет палива та енергетики.
За інформацією Сергія Лещенка, екс-нардепа підозрюють у отриманні хабаря 30 мільйонів франків. Після розголосу в Україні НАБУ почали розслідувати справу за цим фактом. До існуючих звинувачень додали і нові факти. Обвинувачення Мартиненка в корупції не перше. Подібне було ще 2005-го. Микола Мартиненко входив у близьке оточення президента Віктора Ющенка. Підтримував Тимошенко, як прем’єра. А потім став спонсором новоствореної партії Арсенія Яценюка “Народний Фронт”.

+Відео
Джерело Телеканал новини «24»

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені