Радіус: Виключити
Радіус:
km Set radius for geolocation
Пошук

Як 22-річний офіцер керує цілою ротою солдат в зоні АТО

Як 22-річний офіцер керує цілою ротою солдат в зоні АТО

Джерело Телеканал новини «24»

З початком російської агресії українське суспільство почало загартовуватись, а армія – нарощувати м’язи. З напівзруйнованої, корумпованої організації вона впевнено перетворюється на боєздатне військо завдяки мужності солдатів та досвіду офіцерів.
У напівтемному підвалі авдіївської промзони він шикує підлеглих. Робить зауваження та ставить завдання. Лише напередодні Андрію виповнилося 22. Відсвяткували на промзоні. На фронті Андрій не новачок. Війна почалася, коли хлопець вчився у військовій Академії у Львові. Через бойові дії курс прискорили.
Як пройшов випуск, ми прийшли в частину, нам сказали – все, хлопці, давайте, купляйте білети на Волноваху і їдьте. Ми вже були готові, знали, що попадемо на фронт. Вже перед випуском самі просили відпустити нас, – розповів офіцер ЗСУ Андрій.
Орден Богдана Хмельницького Андрію вручили за відбиту атаку ворога наприкінці січня. Офіцерське звання отримав одразу після прибуття в зону бойових дій. А через півроку був поранений. Тепер у нього в підпорядкуванні ціла рота.
Легше самому взяти автомат і самому воювати – ти відповідаєш тільки сам за себе. Друга справа, коли ти відповідаєш за 90 чоловік. Ти розумієш, що за кожним твоїм наказом стоїть їхнє життя, – пояснив Андрій
Всі люди, якими керує Андрій, різні за характером, темпераментом та віком. Молодий офіцер каже – тягар відповідальності важчий за фронтові умови та постійну небезпеку.

+Відео
Джерело Телеканал новини «24»

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені