Радіус: Виключити
Радіус:
km Set radius for geolocation
Пошук

Як можна добитися пенсії на неофіційній роботі в Україні: Розенко дав пояснення

Як можна добитися пенсії на неофіційній роботі в Україні: Розенко дав пояснення

В Україні люди, які працевлаштовані неофіційно, мають можливість самотужки сплачувати за себе внески до Пенсійного фонду, аби забезпечити собі пенсію.
Про це в ефірі телеканалу “Еспресо.TV” розповів віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
“У кожної людини є право укласти самостійний договір з Пенсійним фондом України, навіть якщо вона працює в неформальному секторі економіки, і сплачувати за себе страхові внески”, – сказав Розенко.
Віце-прем’єр-міністр додав, що така форма взаємовідносин громадян з державою є новою для України, і людям треба вчитися відстоювати свої права, в тому числі перед роботодавцями.
“Ми звикли, що за нас має хтось заплатити – чи держава, чи роботодавець. Але ми повинні теж чітко розуміти, що ми самі персонально формуємо своє пенсійне майбутнє і повинні про нього турбуватися”, – вважає Розенко.
Ви сплачуєте кошти в Пенсійний фонд України, і ці кошти, з одного боку, дозволяють нам в межах нинішніх можливостей виплачувати пенсії нинішнім пенсіонерам, з іншого, вони формують вашу особисту справу, на основі якої ви будете отримувати пенсію після власного виходу на пенсію, – пояснив віце-прем’єр.
Джерело Телеканал новини «24»

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені